Loading…

Jolie flet për herë të parë nga ndarja me Pitt (Video)

  • 19/11/2016 | 12:18

Jolie flet për herë të parë nga ndarja me Pitt (Video)
Jolie bën shfaqjen e saj të parë që pas ndarjes nga aktori Brad Pitt muajin e kaluar.
Për Gjykatën Ndërkombëtare të Krimeve ishte mesazhi video që Jolie bëri duke u rrëfyer, që përkon me fushatën e re të kësaj gjykate për rregullat për abuzimin ndaj fëmijëve.
 
“Ndjekja penale e suksesshme qoftë në Gjykatën Ndërkombëtar të Krimeve apo diku tjetër është pjesë e përpjekjeve të gjata të brezave. Kjo është drita që unë besoj se rregullat e reja të gjykatës për fëmijët duhen parë”, thotë 41-vjeçarja Jolie.
 
E derguara speciale për komisionerin e lartë të OKB-së për refugjatët thotë se “Njerëzimi i detyrohet fëmijëve. Ne e dimë se duhet të japim më të mirën për fëmijët”. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë