Loading…
Johnny Deep dërgohet në spital gjatë xhirimeve në Mal të Zi |PAMJE
  • 21/03/2019 | 11:05

Johnny Deep dërgohet në spital gjatë xhirimeve në Mal të Zi |PAMJE

Aktori i mirënjohur në botë, Johnny Deep është duke qëndruar në Mal të Zi për xhirimet në filmin e tij të ri ‘Minimata’, transmeton Gazeta Metro.


Por për fat të keq Deep pëesoi një incident të vogël.

Sipas mediave të huaja, gjatë punës, aktori ndjeu diçka të keqe në qafë dhe është dërguar në spital.

Në një fotografi që është publikuar, Johnny shihet me qafore pranë një gruaje e cila me profesion është fiziatre, gjë që konfirmon se diçka nuk shkoi mirë.

Aktori po qëndron në një nga hotelet më luksoze, i rrethuar nga sigurimi e nën përkujdesje të madhe të stafit të hotelit.

Deep ishte edhe në Serbi për disa xhirime të tjera./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë