Loading…

Jo vetëm motrën e dëshmorit, Qeveria Kurti shkarkoi edhe nipin e Ukshin Hotit

  • 27/03/2022 | 08:15

Jo vetëm motrën e dëshmorit, Qeveria Kurti shkarkoi edhe nipin e Ukshin Hotit

Gjatë ditës së djeshme në media të ndryshme qarkulloi një video ku kushërira e Ukshin Hotit, Bahrije Hoti shihej duke u përballur me kryeministrin Kurti, të cilin e pyet se pse është larguar nga puna.


Por, nga puna siç duket është larguar edhe nipi i Ukshin Hotit, Etrit Hoti i cili është djali i dëshmorit Ragip Hoti.

Hoti ishte shkarkuar nga pozita në Postën e Kosovës.

Etrit Hoti mbante pozitën e zëvendëskryeshefit të Postës së Kosovës dhe bordi i emëruar nga Qeveria Kurti, e kishte larguar nga puna para rreth dy muajsh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë