Loading…

‘Jetë o jetë’: Mjeku kosovar vendos këmbët mbi tavolinën e punës, në një ambulancë në Prishtinë

  • 19/11/2021 | 15:14

‘Jetë o jetë’: Mjeku kosovar vendos këmbët mbi tavolinën e punës, në një ambulancë në Prishtinë

Një veprim jo profesionist ka bërë një doktor në Ambulancën e Bregut të Diellit, Prishtinë.


Indeksonline ka siguruar pamjet ku dyshohet të jetë një stomatolog “me këmbë përpjetë”, në tavolinën e punës.

Konkretisht, mantelbardhi në fjalë ka vendosur këmbët tek elementet  e sterelizume, që përdoren tek pacientë të ndryshëm.

Ai shihet teksa shlodhej duke përdorur smartfonin e tij.

Shikoni videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë