Loading…

Jeta Xharra sulmon Arbana Xharrën

  • 09/05/2017 | 18:55

Jeta Xharra sulmon Arbana Xharrën

Braktisja e gazetarisë nga Arbana Xharra për t’iu bashkuar PDK’së gjatë ditës së sotme, ka bërë bujë të madhe në opinion.


Edhe gazetarja e njohur Jeta Xharra ka thënë disa fjalë për këtë rast.

“Po, është koha e fytyrës, e turpit… por edhe e dinjitetit dhe parimeve!”, ka shkruar Jeta Xharra në rrjetin e saj social Facebook, përcjell gazetametro.net.

Kujtojmë që në fjalën e saj të parë si anëtare e PDK’së Arbana Xharra ndër tjerash tha: “”Çka na mbetet secilit prej nesh është fytyra jonë” . /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë