Loading…

Jeta studentore përmes fotografive

  • 24/05/2017 | 18:13

Jeta studentore përmes fotografive

Studentët  nëpër konvikte bëjnë një jetë shumë ndryshe nga ajo që janë mësuar të jetojnë në shtëpinë e prindërve.


Ata, në mungesë të shumë mjeteve të punës e aparateve për ushqim përdorin ato gjëra që u kanë nëpër dhoma, transmeton Gazeta Metro

Hekuri për rroba  për ta kthehet në një tjetër makinë, për pjekjen e picës, e shumë të tjera. Në fotografitë e mëposhte mund të shihin disa të tilla, shumë qesharake.

/gazetametro.net

Vend të veçantë këtu zë dhe përgatitja e ushqimit në kushte të imrovizuara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë