Loading…

Jeta luksoze e kandidatit të Vetëvendosjes për deputet (Foto)

  • 06/06/2017 | 15:00

Jeta luksoze e kandidatit të Vetëvendosjes për deputet (Foto)

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet bën një jetë mjaft luksoze, por këtë luks ai pritet ta shtoj në rast se bëhet deputet i Kuvendit të Kosovës.


Veton Seferi nga Skenderaj, është kandidat i Vetëvendosjes i cili bën një jetë të “zhytur” në luks.

Seferi i cili jeton në Gjermani, këto ditë po bën fushatë në Drenicë për të fituar besimin e qytetarëve për votë, ai është i dhënë pas veturave të shtrenjta, ku tashmë ka një koleksion prej më luksozeve, shkruan Magazina.al

Mënyra e jetesës që bën Seferi, bie ndesh me atë çka Vetëvendosja proklamon, e që është barazia ekonomike e qytetarëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë