Loading…

Jeta luksoze e Arta Elezaj s’njeh limite: Kaq i kushtoi veshja që pati në Dubai

  • 11/02/2022 | 19:48

Jeta luksoze e Arta Elezaj s’njeh limite: Kaq i kushtoi veshja që pati në Dubai

Arta Elezaj vajzën nga Klina e cila nga një person i thjeshtë tanimë është shndërruar në emrin më të lakuar në mediat rozë.


Kjo jo pa arsye pasi që përveç linjave trupore që e kanë vënë përherë në fokus të mediave rozë, ka ndikuar mjaft shumë edhe luksi i tepruar që e shfaq në rrjetet sociale.

Bukuroshja kaçurrelëse i kushton shumë rëndësi dukjes së saj të jashtme, ku paraqitjet e saj firmato kapin shpesh shifra marramendëse me mijëra euro.

Në një paraqitje në Dubai, veshja e modeles kosovare ka kushtuar hiq më pak se 147 mijë e 185 euro, realisht nëse e përkthejmë në patundshmëri i bie sa një shtëpi në Prishtinë.

Nuk dihet se nga vie i gjithë ky luks por Arta po e shijon mjaft shumë gjë që shihet edhe në pushimet e shumta që bën në destinacione të ndryshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë