Loading…

Jeta e Geogrinës është më e komentuara e momentit: Nga bizhutë super të shtrenjta deri te veturat luksoze

  • 07/02/2022 | 14:25

Jeta e Geogrinës është më e komentuara e momentit: Nga bizhutë super të shtrenjta deri te veturat luksoze

Ka mbi 30 milionë ndjekës në Instagram dhe një të dashur që ka rreth 600 milionë euro pasi, të grumbulluara duke qenë një nga futbollistët më të mirë të historisë. Por, kaq nuk është mjaftueshëm për Georgina Rodriguez.


“Shumë njerëz e dinë se kush jam, por pak më njohin”, thotë në mënyrë enigmatike partnerja e Cristiano Ronaldos, në një dokumentar në Netflix mbi jetën e saj.

Në 6 seritë e tij, do të mund të shikoni jahte, avionë privatë, supermakina sportive dhe bizhuteri të shumta.

Dikur shkonte në punë me autobus, përpara se të binte në sy të CR7. Sot, ajo lëviz me Bugatti, thotë se dashuron “diamantët e mëdhenj” dhe premton se kurrë më në jetën e saj nuk do të udhëtojë me avionë të zakonshëm, pasi është mësuar me avionin privat prej 45 milionë eurosh të futbollistit portugez.

Serial i saj u lançua në Netflix më 27 janar dhe që tani ka thyer rekorde shikueshmërie në mbarë botën.

Gjatë serive, Georgina tregon jetën e saj të përditshme, takimet e punës apo mënyrën si argëtohet me partnerin, shoqërinë e fëmijët.

27 vjeçarja, e cila është tashmë prej pesë vitesh partnerja e Ronaldo-s, ka treguar se është një mama e përkushtuar e cila qetësinë e saj e gjen vetëm në familje.

Pjesa më e madhe e ditës së saj kalon me fëmijët, Cristiano Junior dhe tre vogëlushët Alana, Eva dhe Mateo.

Shumë shpejt, ata do të bëhen gjithashtu prindër të binjakëve dhe familja e tyre do të rritet sërish, pasi Georgina është në pritje të ëmbël.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë