Loading…

Jepini jetë me këto ngjyra veshjeve tuaja këtë vjeshtë (Foto)

  • 04/11/2016 | 15:21

Jepini jetë me këto ngjyra veshjeve tuaja këtë vjeshtë (Foto)

Stina e vjeshtës njihet për ngjyrat e saj të veçanta siç janë, ngjyrë kafe, e kuqe e mbyllur dhe e zeza. Në mënyrë që t’i jepni jetë pak më shumë veshjeve tuaja këtë vit në trend janë këto ngjyra:

1. E kaltër e mbyllur dhe ngjyra koral
navy_and_orange

2. Ngjyra e gjelbër dhe portokall
greenorange

3. Ngjyrë hiri dhe e kaltër
grey

4. E kuqe dhe rozë
pinkred

5. Ngjyrë hiri dhe e verdhë
yellowgrey

6. Ngjyrë kafe e qelët dhe portokalli
tan_and_orange

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë