Loading…

Jep dorëheqje kryetari i komisionit komunal për veriun

  • 14/12/2016 | 12:18

Jep dorëheqje kryetari i komisionit komunal për veriun

Kryetari i Komisionit për veriun në Kuvendin Komunal të Mitrovicës, Veseli Neziri është ka dhënë sot dorëheqje nga posti i tij.


Këtë dorëheqje Neziri e ka arsyetuar me faktin që sipas tij në gjashtë mbledhje radhazi askush nuk iu ka përgjigjur thirrjeve të tij si Kryetar i Komisionit për veriun.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]metro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë