Loading…

Jep dorëheqje drejtori i Telekomit të Kosovës

  • 07/06/2021 | 11:18

Jep dorëheqje drejtori i Telekomit të Kosovës

Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Telekomit të Kosovës, Zeqir Kiqina, ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë.


Zyrtarë të Telekomit kanë konfirmuar lajmin, por nuk kanë bërë të ditura arsyjet e dorëheqjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë