Loading…

Jenifer Lopez kapet bashkë me Ben Affleck: Kishte qëndruar te shtëpia e saj

  • 24/05/2021 | 12:31

Jenifer Lopez kapet bashkë me Ben Affleck: Kishte qëndruar te shtëpia e saj

Romanca e tyre ka rindezur të gjithë vendin.


Dhe Ben Affleck ka fluturuar në Bregun Lindor për të qenë në krah të Jennifer Lopez pranë shtëpisë së saj në Florida Jugore.

Edhepse dyshja kanë shijuar kohë cilësore së bashku, ata duket se pak qëndruan edhe vetë.

Kjo pasi J Lo është parë duke i kushtuar kohë vetes në ballkonin e shtëpisë së saj, duke realizuar selfie.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë