Loading…

Janë binjake, kanë ngjyrë të ndryshme të lëkurës (Foto)

  • 25/01/2017 | 10:42

Janë binjake, kanë ngjyrë të ndryshme të lëkurës (Foto)

Dy motra binjake kanë lindur me ngjyra të ndryshme të lëkurës.

Vajzat e vogla amerikane kanë njëra lëkurë me ngjyrë të bardhë me sy të kaltër, ndërsa tjetra ka lëkurë me ngjyrë të zezë dhe sy bojë kafe.

Prindërit e tyre kanë publikuar fotografi që tregojnë bukurinë dhe veçantinë e dy vajzave të tyre, transmeton gazetametro.net.

binjaket

Meyer është kaukaziane, ndërsa i dashuri i saj Thomas Dean është afro-amerikan.

Mundësia që një çift i racave të ndryshme të lind binjakë me ngjyrë të ndryshme lëkure është 1 në 500.

Ato kanë edhe një vëlla më të madh, por vajza e tyre, Jarani ngjan jashtëzakonisht me një tjetër fëmijë të çiftit, Pravyn, i cili ka vdekur dy vite më parë. /gazetametro.net.

binjaket-ballina

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë