Loading…

Janë apo s’janë bashkë Donaldi me Trixën, ky detaj hedh dyshime

  • 23/02/2022 | 19:09

Janë apo s’janë bashkë Donaldi me Trixën, ky detaj hedh dyshime

Gjatë ditës së djeshme Trixa ka konfirmuar ndarjen me Donaldin.


Madje ajo edhe hoqi atë nga lista e ndjekësve në Instagram.

Por po hedhen dyshime rreth ndarjes së tyre.

Në rrjet po qarkullon një foto ku Trixa postoi gjatë ditës së djeshme, ku shihet e veshur me një xhaketë të ngjajshme me atë të Donaldit në finale.

Nuk dihet a është e njëjta xhaketë apo e ngjajshme por kanë filluar aludimet se ata edhe mund të mos jenë ndarë.

Trixa dhe Donaldi ishin në festën e organizuar nga Top Channeli por që nuk u panë krah njëri tjetrit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë