Loading…

Jahti i së ardhmes që ngjason me anijen jashtëtokësore

  • 18/11/2016 | 18:10

Jahti i së ardhmes që ngjason me anijen jashtëtokësore

Ka formën e një anijeje jashtëtokësore dhe pikërisht për këtë shkak quhet edhe UFO 2.0 Yacht. Ky jaht super luksoz pritet të bëhet realitet shumë shpejt. Projektimi i tij u prezantua vetëm pak ditë më parë ku pritet që të ketë dhe një çmim normal, maksimumi 3 milion dollarë.

d9-1091479487888 d10-901479487891 d4-2201479487874 d5-2061479487878 d6-1841479487894 d8-1261479487884

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë