Loading…

Jahja Kokaj: ‘Zonja tha se me ka hypë sipëri kryeministri, mu sipëri pos i madhi zot’

  • 23/06/2022 | 13:46

Jahja Kokaj: ‘Zonja tha se me ka hypë sipëri kryeministri, mu sipëri pos i madhi zot’

Në Kuvendin është duke u biseduar rreth Trustit, ku opozita dhe mazhoranca janë përplasur pro dhe kundër tërheqjes. E për këtë dy fjalë i ka thënë edhe deputeti Jahja Kokaj, i cili ju ka kundërvyer deputetes Musliu, shkruan Gazeta Metro.


Musliu në falën e saj për çështjen e Trusti’it ka thënë se Kurti i ka hypë sipër deputetëve.

E për këtë ka reaguar deputeti Kokaj, i cili ka thënë se një zonjë bëri një ofendim të madh,duke thënë se ‘iu ka hypë sipri kryeministri apo dikush tjetër. Mu kërkush s’mundet me m’hypë sipri pos i madhi zot’.

“Një zonjë, në mënyrë kuturu bën një ofendim të madh. Kur të dalin në foltore matni fjalët. Zonja e nderuar tha se iu ka hypë sipri kryeministri apo dikush tjetër. Mu kërkush s’mundet me m’hypë sipri pos i madhi zot”, tha Kokaj/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë