Loading…

Jaguar F-Type para Ferrarit? (Foto)

  • 19/01/2017 | 10:10

Jaguar F-Type para Ferrarit? (Foto)

Pas publikimit të fotografive të modelit F-Type, njohësit e makinave kanë thënë se do të jetë shumë i kërkuar në treg.


Madje, duke dalë para Ferrari FF që është lansuar në fund të vitit të shkuar.

Kjo veturë britanike që del në shitje gjatë këtij viti, është mjaft e gjatë dhe e gjerë, që japë një komoditet të madh udhëtarëve. Megjithatë, nuk dihet se çfarë ka nën kapak, apo për kapacitetet me të cilat do të lëvizë.

Duke u bazuar në grillin e madh si dhe linjat e pjesës së jashtme, që e ndihmojnë shumë aerodinamikën, pritet të jetë mjaftë i shpejtë.

Sidoqoftë, mbetet të shihet se çfarë qëndrueshmërie do të ketë dhe sa duhet të paguhet për të blerë një Jaguar të tillë.

Image

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë