Loading…

Jablanovic jep dorëheqje

  • 26/01/2017 | 14:44

Jablanovic jep dorëheqje

Sekretari shtetëror në Ministrinë për punë, çështje të luftëtarëve dhe sociale, Aleksandar Jablanovic ka dhënë dorëheqje të parevokueshme në këtë funksion.


Për këtë ka vendosur, siç thotë, pasi që u paraqitën në publik informatat për arrestimin e vëllait të tij Marko Jablanovic, ndërsa në momentin e ndalimit ai ishte në veturën zyrtare të ministrisë për punë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë