Loading…

Ja si e festoi ky fëmijë Bajramin

  • 27/06/2017 | 17:21

Ja si e festoi ky fëmijë Bajramin

Ditën e djeshme festohej Fiter Bajrami, dhe për Myslimanët, kjo është festa më e rëndësishme.


Por, nga Turqia vjen një video mbresëlënëse. Me rastin e kësaj feste, nga Turqia vjen video e një fëmije i cili këcen në një mënyrë aq të bukur sa e vështirë të besohet. Për më tepër shihni videon e mëposhtme:

/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=kdS9uqzeys0

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë