Loading…

Ja sa do të paguhen aktorët e Game of Thrones në sezonën e re

  • 18/11/2016 | 23:51

Ja sa do të paguhen aktorët e Game of Thrones në sezonën e re
Aktorët kryesorë të serisë do të paguhen me nga 1.1 milionë dollarë secili për sezonën e shtatë dhe tetë.

 Pesë aktorët kryesorë të serialit, Kit Harington, Emilia Clarke, Lena Headey, Peter Dinklage dhe Nikolaj Coster-Waldau, do të fitojnë nga 1.1 milionë dollarë secili.

Po flitet se të pestit kanë pasur një talim sekret, ku kanë përfunduar negociatat dhe janë marrë vesh për këtë pagesë në dy sezonat e ardhshme.

Seriali shumë i ndjekur momentalisht po xhirohet për sezonën finale, që do të ndahet në dy pjesë – me pjesën e parë të planifikuar të transmetohet në verën e vitit 2017.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë