Loading…

Ja pse nuk shkon mirë vjehrra me nusen (Foto)

  • 30/05/2017 | 18:10

Ja pse nuk shkon mirë vjehrra me nusen (Foto)

Janë kryer një sërë studimesh nga universitete botërore lidhur me raportin e vështirë mes vjehrrës dhe nuses.


Nga studimet është arritur në përfundimin se ka një sërë arsyesh se përse raporti vjehërr – nuse është kaq i vështirë.

Nusja ka pasiguri lidhur me atë se çfarë mund t’i thotë burri i saj vjehrrës.

Nënat vjehrra po ashtu shqetësohen se mos djali i tyre nuk ka bërë zgjedhjen e duhur apo se mos gruaja e djalit gatuan keq.

Po ashtu, vjehrra me nusen mund të kenë edhe raport të ngurtë për shkak se nuk dinë se ç’qëndrim të mbajnë kur bashkëbisedojnë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë