Loading…

Ja përse fëmijët nuk duhet lënë nën kujdesin e baballarëve (Foto)

  • 08/07/2017 | 15:20

Ja përse fëmijët nuk duhet lënë nën kujdesin e baballarëve (Foto)

Është një e vërtetë e pranuar universalisht-të lësh babin në shtëpi për t’u kujdesur për fëmijët është si të kërkosh sherr.


Siç vërtetojnë edhe këto foto, një baba i pambikëqyrur plus një bandë me fëmijë të vegjël është e barabartë me këto ide të çuditshme dhe qeashrake njëkohësisht. Duke qenë vetëm në shtëpi me fëmijët, e duke mos ditur si të shtyjnë kohën, baballarët përfundojnë duke bërë gjëra të tilla.

Ky koleksion fotosh, i mbledhur nga Bored Panda, tregon edhe njëherë përse baballarët nuk duhen lënë vetëm të kujdesen për fëmijët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë