Loading…

Ja numrat emergjentë për qytetarët e Kosovës në Berlin

  • 19/12/2016 | 22:41

Ja numrat emergjentë për qytetarët e Kosovës në Berlin

Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vënë në dispozicion numrat emergjentë për të gjithë qytetarët e Kosovës që jetojnë në Gjermani, pas sulmit që ndodhi.

+49 179 36 70 536 është numri që MPJ e ka bërë të ditur përmes një komunikate për media.

“Të gjithë qytetarët e Kosovës që gjenden në Berlin dhe kanë nevojë për ndihmë lidhur me sulmin e sontëm, mund të kontaktojnë në numrat emergjentë që ka vënë në dispozicion ambasada e Kosovës në Gjermani: +49 179 36 70 536”, njofton MPJ./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë