Loading…

Ja me cilin këngëtar feston Daut Haradinaj pas përfundimit të votimeve (Foto)

  • 11/06/2017 | 21:38

Ja me cilin këngëtar feston Daut Haradinaj pas përfundimit të votimeve (Foto)

Në AAK ka filluar festa, të paktën kjo shihet nga disa fotografi të publikuara në rrjetin social facebook.


Kandidati për deputet nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Daut Haradinaj gjendet në shoqërinë e këngëtarit të njohur Meda.

Koalicioni gjithashtu ka paralajmëruar festë në sheshin Skënderbeu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë