Loading…

Ja kush janë yjet që do të votojnë për Donald Trump-in

  • 08/11/2016 | 00:11

Ja kush janë yjet që do të votojnë për Donald Trump-in

Pasi neser janë zgjedhjet në shtetet e bashkuara të amerikës, kjo është lista e yjeve që kanë deklaruar haptas se do t’a votojnë Donald Tump-in për president të ardhshëm të shteteve te bashkuara të amerikës:

1. Billy Baldwin
stephen-baldwin

2. Omarosa
omarosa

3. Aaron Carter
300-carter-cm-21011

4. Jon Voight
jon-voight

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë