Loading…

Ja kur do të publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Capital T dhe Kida

  • 04/06/2021 | 18:34

Ja kur do të publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Capital T dhe Kida

Capital T dhe Kidda kanë finalizuar projektin e tyre të ri, i cili pritet të vije plot ritme vere.


Me anë të një njoftimi në rrjete sociale, Capital T bëri të ditur se kënga e tyre publikohet nesër (e shtunë) në orën 17:00. Madje, ai zbuloi përmes një videoje edhe disa sekuenca të kësaj kënge, të cilën fansat e tyre e presin me padurim.

“Numërimi nga prapa 24 orë,. NESER ORA 17:00 📡 #MAGJI“, shkruan ai.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Capital T mbetet “Rrushe”, këngë kjo që u prit mirë në publik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë