Loading…

Ja ku gjendet vetura me targa të Beogradit që ishte parkuar te Grandi

  • 02/02/2017 | 15:13

Ja ku gjendet vetura me targa të Beogradit që ishte parkuar te Grandi

Vetura e tipit ‘Opel Astra’ me targa të Beogradit, ditë më parë alarmoi Policinë, pasi ishte parkuar pak metra pasi kaloi semaforët e vendosur tek rruga që lidh sheshin me rrugët “George Bush” dhe “Garibaldi”.


Sipas Policisë, pas ekzaminimit që i kanë bërë njësiti policor, është konstatuar se vetura e tipit Opel Astra ngjyrë hiri, me mbishkrimin ‘Proffi Taxi’, nuk kishte asnjë mjet dyshues.

Vetura e braktisur, tani gjendet në Fushë Kosovë në vend parkimin e automjeteve të kompanisë që merret me heqjen e veturave nga vendet që ndalohet, ndalja dhe parkimi sipas rregullave të trafikut.

Ndërsa pronari i veturës ende nuk e ka marrë atë nga autoritetet përkatëse./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë