Loading…

Ja kë preferon Mulla Osmani për kryeministër të Kosovës (Foto)

  • 10/05/2017 | 23:03

Ja kë preferon Mulla Osmani për kryeministër të Kosovës (Foto)

Imami i Xhamisë në Drenas, Mulla Osmani preferon që kryeministër i Kosovës në zgjedhjet e parakohshme të zgjidhet, Albin Kurti.


Këtë ai e ka deklaruar në një sondazh të publikuar nga Indeksonline në faqen e Facebook-ut.

Në pyetjen “Cili është kandidati juaj i preferuar për kryeministër?”(ku edhe janë të renditur 4 kandidatë me numra), Mulla Osmani ka komentuar duke shkruar numrin 1, e që i bie se ai preferon Kurtin për kryeministër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë