Loading…

Ja çka ndodhë nëse qeni juaj konsumon drogë (Video)

  • 07/04/2017 | 17:11

Ja çka ndodhë nëse qeni juaj konsumon drogë (Video)

Pronarja e një qeni ka filmuar kafshën e saj ndërsa përplaset dhe mbështetet tek dera pasi kishte ngrënë një cigare me hashash kur kishin dalë për një shëtitje.


Chloe O’Neill, nga Glasgow i Skocisë, publikoi në “Twitter” gjendjen e çorientuar të qenit të saj, Gunnar, i cili kishte konsumuar aksidentalisht drogë.

Qeni dallohet që i dridhen këmbët dhe duket i përgjumur, ndërsa dyshja pret radhën në zyrën e veterinerit.

Ajo publikoi pamjet duke shkruar: “Jo çdo ditë qeni yt kalon nën efektin e drogës, sepse e ka konsumuar atë, ndërsa kishim dalë për shëtitje u detyruam ta dërgosh më pas në spital”.

Shumë prej komentuesve i kanë cilësuar pamjet si qesharake, ndërsa disa të tjerë e kanë marrë si një shembull që duhet ta shohin konsumatorët e lëndëve narkotike, për të parë në këtë mënyrë edhe efektin që ajo jep, tek ata.

https://www.youtube.com/watch?v=U9H73fGd910

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë