Loading…

Ismet Beqiri: LDK’ja do ta kthejë Prishtinën

  • 19/04/2017 | 23:41

Ismet Beqiri: LDK’ja do ta kthejë Prishtinën

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri ka zhvilluar takime me qytetarët e Barilevës. Beqiri është shprehur optimist se Prishtina këtë vit, do të rikthehet nën qeverisjen e LDK-së.


“Sonte mbajta një takim me qytetarë të Barlievës, Lagjja e Llumniceve. Bashkëbisedim i hapur për kërkesat dhe shqetësimet e këtyre qytetarëve. Ishin dhe janë shtyllë e fuqishme e jona. Takimet me qytetarë të Prishtinës, do të vazhdojnë edhe në ditët ne vijim. Prishtina këtë vit,do të rikthehet nën qeverisjen e LDK-së”, ka shkruar Beqiri.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë