Loading…

Ismet Beqiri i bindur në përkrahjen e qytetarëve (Foto)

  • 30/05/2017 | 23:49

Ismet Beqiri i bindur në përkrahjen e qytetarëve (Foto)

Kandidati për deputet nga LDK’ja, Ismet Beqiri ka takuar qytetarët e Vranidollit.


Beiqiri ka thënë se qytetarët kanë përkrahur programin të cilin e ofron partia e tij në rast se fiton në zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit, shkruan gazetametro.net

“Edhe në këto orë të vona, ata me plotë durim dhe respekt na dëgjuan, shprehën interesim dhe përkrahën për ato që u ofruam si program zgjedhor për zgjedhjet e 11 qershorit. Ata ishin dhe mbeten përkrahës dhe votues të LDK-së”, ka thënë Beqiri. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë