Loading…

Ismet Beqiri: Do të kandidoj për kryetar të Prishtinës

  • 05/04/2017 | 23:33

Ismet Beqiri: Do të kandidoj për kryetar të Prishtinës

Deputeti i Lidhjes Demokratike, Ismet Beqiri e ka pranuar se do të jete kandidat potencial për kryetar të Prishtinës.


Në emisionin ‘Natën me Fatmir Spahiun’, Beqiri ka thënë se nuk do t’i ik përgjegjësisë nëse i jepet mundësia të jetë kryetar i Prishtinës.

Tutje, ai ka treguar se për 50 vite rresht jeton në Prishtinë dhe se e njeh mirë kryeqytetin.

Kujtojmë se Ismet Beqiri ishte kryetar i Prishtinës gjatë viteve 2002-2008.

Zgjedhjet lokale pritet të mbahen në nëntor të këtij viti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë