Loading…

Ishte e ftuar në ditëlindjen e miliarderit të njohur, Kim Kardashian vjen me imazhe joshëse

  • 27/05/2021 | 08:06

Ishte e ftuar në ditëlindjen e miliarderit të njohur, Kim Kardashian vjen me imazhe joshëse

Ajo nuk po lejon që divorci të pengojë stilin e saj të jetës.


Të martën, 40-vjeçarja e Keeping Up with the Kardashian postoi një seri imazhesh shumë glam, pasi dolën raportet se ajo mori pjesë në festën e ditëlindjes së një miliarderi britanik gjatë fundjavës.

Nëna e katër fëmijëve dukej e bujshme me një fustan me korse, që i nxirrte në pah figurën e saj si dhe dekoltenë.

Ajo dukej se po merrte një kontakt nga një anëtar i skuadrës së saj glam, pasi ndau një foto tjetër të tij të ulur ndërsa kishte flokët të kujdesura.

Postimi vjen pasi Kim arriti te ylli ‘misterioz’ miliarderi, Jamie Reuben në ditëlindjen e tij në Beverly Hills të shtunën në mbrëmje.

Themeluesja e KKW Fragrance dhe KKW Beauty u siguruan që të gjithë t’i kishin sytë tek ajo ndërsa bëri një paraqitje në festën e ditëlindjes së Jamie, e cila u zhvillua në një rezidencë në Beverly Hills.

Festa u mbajt vetëm një ditë para përvjetorit të tetë të martesës me Kanye – mes procedurave të divorcit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë