Loading…

Ish zyrtar i lartë i VV’së, i quan ‘Argat të Dreqit’ deputetët e kësaj partie

  • 25/02/2017 | 11:38

Ish zyrtar i lartë i VV’së, i quan ‘Argat të Dreqit’ deputetët e kësaj partie

Leon Duhanaj, ish-zyrtar i lartë i Vetëvendosjes e ka quajtur Lëvizjen Vetëvendosje “argat të dreqit”.


Duhanaj ka marrë shkas nga veprimi i Visar Ymerit dhe Donika Kadajt Bujupit të cilët nuk u ngritën në nderim të himnit të Kosovës në përvjetorin e AKR-së.

 

“E kam thënë edhe shumë herë. LVV,  është antikushtetuese dhe, është armik i shtetësisë se Kosovës. Krejt këtë e bëjnë në emër të kombit, që është po ashtu një farsë (mashtrim)!”, ka thënë Duhanaj.

“Ata janë argatët e dreqit, prandaj aktiviteti i tyre, duhet ndaluar me ligj!”, ka shkruar ai./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë