Loading…

Ish-presidenti i FC Malishevës blen të gjitha biletat për t’ia dhuruar tifozëve falas

  • 22/02/2022 | 20:35

Ish-presidenti i FC Malishevës blen të gjitha biletat për t’ia dhuruar tifozëve falas

Nesër do të zhvillohet sfida ndërmjet Malishevës dhe Dritës në kuadër të xhiros së 21’të në Superligën e Kosovës. Ish presidenti i klubit, Afrim Bytyqi ka vendosur të shpërndaj bileta falas për tifozët nesër, transmeton Gazeta Metro.


Në faqen zyrtare në Facebook, klubi i Malishevës ka njoftuar tifozët se në ndeshjen e nesërme ndaj Dritës janë paguar të gjitha biletat nga ish presidenti i klubit, Afrim Bytyqi.

Ndeshja do të luhet nesër me fillim nga ora 13:00 në stadiumin e Malishevës ‘Liman Gegaj’.

Malisheva gjendet në vendin e 7’të me 23 pikë të grumbulluara, kurse Drita ka zbritur në vendin e 3’të me vetëm një pikë mbrapa Ballkanit e cila është në vendin e parë.

Më poshtë gjeni edhe postimin e klubit të Malishevës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë