Loading…

Ish-kryetari i veteranëve të UÇK’së, kandidat për deputet (Foto)

  • 22/05/2017 | 10:00

Ish-kryetari i veteranëve të UÇK’së, kandidat për deputet (Foto)

Ish-kryetari i OVL-UÇK, Muharrem Xhemajli pritet që të jetë kandidat nga radhët e PDK-së për ulëse në Kuvendin e Kosovës.


Ka qenë Dega e Drenasit e cila ia ka besuar këtë post për zgjedhjet parlamentare që do të mbahen me 11 qershor.

“Çdo herë do të jem në shërbim të qytetarëve ashtu siç isha dje në luftë edhe sot me Fillimin e Ri. Duke ditur që përfaqësimi nuk është privilegj por obligim dhe detyrim ndaj jush, ju ftoj për mbështetjen tuaj në rrugën për FillimineRi”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë