Loading…

Ish-kryetari i Nismës në Prishtinë, bëhet pjesë e kabinetit të Përparim Ramës

  • 08/02/2022 | 19:53

Ish-kryetari i Nismës në Prishtinë, bëhet pjesë e kabinetit të Përparim Ramës

Ish-kryetari i degës së Nismës në Prishtinë, Bekim Brestovci, ka konfirmuar se do të jetë pjesë e kabinetit të kryetarit të kryeqytetit, Përparim Rama, shkruan Gazeta Metro.


Në një postim në Facebook, Brestovci ka thënë se ai do të jetë në funksionin e këshilltarit për imvestime kapitale, investimet e huaja, zhvillimin e turizmit në zonat rurale si dhe avansimin e sherbimeve publike.

“I jam mirënjohës kryetarit Rama për besimin e dhënë, për të qenë bashkëpjesmarrës në realizimin e vizionit dhe programit të tij për transformimin e qytetit të Prishtinës.
Bashk na priftë e mbara”, ka shkruar ai.

Ditë më herë Bekim Brestovci pati dhënë dorëheqje nga partia e Fatmir Limaj, Nisma për Kosovën. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë