Loading…

Ish-këshilltari i Thaçit ngacmon Kurtin për fotografitë me FSK’në: “Pranë armëve për herë të parë”

  • 28/05/2021 | 14:09

Ish-këshilltari i Thaçit ngacmon Kurtin për fotografitë me FSK’në: “Pranë armëve për herë të parë”

Ish-këshilltari i Hashim Thaçit sa ishte president, Adil Behramaj ka komentuar pamjet e Albin Kurit pranë FSK’së, shkruan Gazeta Metro.


Behramaj ka thënë se Kurti dukej shumë i ekzaltuar pranë armëve për herë të parë, derisa ka ironizuar me deklaratën e Remit se e ka pasur Kurtin bashkëluftëtar.

“Shumë i ekzaltuar dukej sot Albin Kurti në këtë stërvitjen ushtarake “Defender Europe 21”. Pranë armëve për herë të parë. Ndoshta edhe automatikun e Remit ka mundur ta shoh ndonjëherë!”, ka shkruar Behramaj./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë