Loading…

Ish-fituesi i Big Brother zbulon ‘komplotin’ e produksionit ndaj Luizit

  • 05/02/2023 | 21:59

Ish-fituesi i Big Brother zbulon ‘komplotin’ e produksionit ndaj Luizit

Këngëtari Luiz Ejlli prej hyrjes në Big Brother VIP është bërë kryetemë e të gjitha mediave shqiptare, dhe ka fituar një përkrahje jashtëzakonisht të madhe edhe te publiku.


Ai tashmë ka krijuar një popullaritet të jashtëzakonshëm dhe njëzëri thuajse janë të gjithë publiku se Luizi duhet të jetë fituesi.

Megjithatë ka disa prej tyre që dyshojnë, jo në Luizin, por në produksionin se po i bën “komplot” këngëtarit dhe se po e luftojnë atë, shkruan Reporteri.net.

Ish-fituesi i Big Brother Albania 3, Jetmir Salaj, ka publikuar një foto ku thotë se Olta është shoqe me Xhemi Shehu dhe kjo e fundit me Arbana Osmanin.

“Gjykoni vet sa interesat personale dominojnë mbi interesin publik”, ka shkruar ndër të tjera ai.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë