Loading…

Ish deputeti i VV’së për koalicionin me PDK’në në Gjilan: Lajm i mirë për Kosovën

  • 06/01/2022 | 15:21

Ish deputeti i VV’së për koalicionin me PDK’në në Gjilan: Lajm i mirë për Kosovën

Ish Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Sejdiu, ka thënë se është lajm i mirë për vendin koalicioni me VV’së dhe PDK’së në Gjilan, shkruan Gazeta Metro.


Ai ka thënë se është një fillim i mbarë për vitin 2022 teksa ka kërkuar sa më shumë bashkëpunim dhe shmangie të etiketave.

Këtu keni postimin e tij të plotë:

“Ky është lajm i mirë për Kosovën, më në fund po vendoset në normalitet marrëveshja politike për qeverisje! Fillim i mbarë i vitit 2022. Sa më shumë diskutim e bashkëpunim, sa ma pak etiketa përgjithësuese, aq më mirë për vendin. Ecim përpara vetëm me punë e bashkëpunim”, ka shkruar Sejdiu në llogarinë e tij në Facebook. / gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë