Loading…

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

  • 28/09/2023 | 13:08

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

Pavarësisht se kanë kaluar më shumë se katër muaj që nga përfundimi i “reality show”, BBV, përdoruesit e rrjeteve sociale vijojnë të jenë akoma në “mood-in” e lojës.


Ndërkohë që të gjithë ish-banorët e shtëpisë së famshme kanë vijuar me projeketet dhe jetën e tyre pas Big-t, ata ende vazhdojnë të marrin mallkime dhe kërcënime me vdekje.

Së fundmi ka qënë Kristi Dragot Aliaj, ai është është kërcënuar me vdekje nga një përdoues i “Instagramit”.

“Kështu do të të vrasin edhe ty, do të ngatërrojnë për qen“, shkruan komentuesi, i cili sigurisht është pa identitet dhe fshihet pas një aparati celulari.

Kristi ka preferuar që këtë mesazh kërcënues ta publikojë në profilin e tij në “Instastory”, duke zgjedhur t’i përgjigjet publikisht.

“Ka mënyra më të mira për të demotivuar njerëzit. Kërcënimet me vdekje janë thjesht një përpjekje e dëshpëruar për vëmendje. Me respekt, tullaci juaj”, shkruan Kristi bashkangjitur postimit të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë