Loading…

Ish banori i Big Brother komenton lidhjen e Donaldit me Beatrixin: Tregoi burrëri

  • 09/12/2021 | 10:21

Ish banori i Big Brother komenton lidhjen e Donaldit me Beatrixin: Tregoi burrëri

Trekëndëshi i krijuar mes Donaldit, Beatrix-it dhe Bora Zemanit është komentuar shumë ditëve të fundit.


Lidhur me këtë ka reaguar dhe Igli Zarka, ish-banor por që qëndroi vetëm për pak ditë brenda shtëpisë së BB VIP.

Duke komentuar që ka lindur në shtëpi mes Beatrix dhe Donaldit, Igli tha se nuk sheh asnjë trekëndësh.

“Donaldi e ka thënë mbi 15 herë që është vetëm. Shoh një Donald shumë të qartë”, u shpreh ai në një intervistë për Ftesë në 5.

Më tej, ai iu referua dhe një detaji që kishte vënë re te Donaldi gjatë natës së spektaklit kur sqaroi raportin me Borën dhe Beatrix-in. “Ai kafshoi dorën. Ky gjest do të thotë nuk flas. Tregoi burrëri. Edhe pse i kishte të gjitha armët drejtuar vetes, duroi”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë