Loading…

Isa Mustafa ‘me shokë shumë’, feston ditëlindjen

  • 15/05/2017 | 23:22

Isa Mustafa ‘me shokë shumë’, feston ditëlindjen

Kryeministri në largim, Isa Mustafa sot ka ditëlindjen.


Ai e ka bërë këtë të ditur përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Një foto në ditëlindjen time me bashkëpunëtorët më të ngushtë, besnikë e të përkushtuar”, ka shkruar Mustafa në llogarinë e tij në Facebook.

Mustafa që është i lindur me datën 15 maj të vitit 1951 ka mbushur sot 66 vjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë