Loading…

Irkenc Hyka në pritje për t’u bërë baba për herë të parë, zbulon gjininë e fëmijës

  • 05/12/2022 | 20:19

Irkenc Hyka në pritje për t’u bërë baba për herë të parë, zbulon gjininë e fëmijës

Këngëtari i njohur Irkenc Hyka, ishte i ftuar te spektakli “Zemër Luana” i cili dhuroi spektakël.


Përpos lojërave, nuk munguan edhe pyetjet rreth jetës private.

Në një sfidë, ku të ftuarit duhej t’i bënin pyetje ngacmuese njëri-tjetrit, pyetja që iu drejtua Irkencit nga Zaimina Vasjari ishte rreth gjinisë së bebit.

Këngëtari së fundmi ka zbuluar që partnerja e tij është në pritjen e ëmbël.

E mbrëmjen e kaluar ai zbuloi se do të bëhet baba i një djali./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë