Loading…

iPhone 6S ka problem me baterinë

  • 27/11/2016 | 10:17

iPhone 6S ka problem me baterinë

Apple ka bërë të ditur që një seri e telefonave iPhone 6s është me prishje në bateri si dhe blerësve të tyre u ka bërë të mundshme që të ndërrojnë bateritë.

“Kemi zbuluar se një numër i vogël i iPhone 6S është me defekt në bateri, kryesisht ato të prodhuara në mes të muajit shtator tetor 2015”, shkruan në një deklaratë zyrtarë të Apple./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë