Loading…

Interi paraqet ofertë zyrtare për mesfushorin e Romës

  • 26/05/2022 | 15:46

Interi paraqet ofertë zyrtare për mesfushorin e Romës

Interi mësohet se ka paraqitur ofertë zyrtare për mesfushorin e Romës Henrikh Mkhitaryan.


Simas gazetarit Fabrizio Romano dhe shumë mediave të tjera italiane, oferta tashmë ka arritur në zyret e Romës dhe ajo është duke u shqyrtuar, transmeton KosovaPress.

Në parim, thuhet se klubi verdhekuq është i kënaqur me ofertën e zikaltërve, ashtu sikur edhe lojtari të cili i është ofruar një kontratë dy vjeçare me 3.5 milion euro në sezon dhe marrëveshje mund të mbyllet shumë shpejtë.

Madje, raportohet se vizita mjekësore të lojtarit mund të kryhen brenda 24 orëve te ardhshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë