Loading…

Interesim i madh për të votuar në Gllanasellë

  • 18/12/2016 | 11:25

Interesim i madh për të votuar në Gllanasellë

Interesim i madh i qytetarëve për të votuar po vërehet në Qendrën e Votimit në shkollë fillore “Xhevë Lladrovci’ në fshatin Gllanasellë të Drenasit.


Në këtë shkollë të drejtë vote kanë 1611 persona.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë