Loading…

Instagrami me ndryshime për Shën Valentin

  • 12/02/2017 | 09:06

Instagrami me ndryshime për Shën Valentin

Rrjeti social Instagram ka krijuar ngjitësa special për ditën e të dashuruarve. Në Instagram Stories tani vjen dhe Shën Valentini, për t’i bërë më të personalizuara historitë që zhduken pas 24 orësh.


Pas atyre për festat e fundvitit, tashmë është koha e romantikeve, por jo vetëm, të lidhura me festë e të dashuruarve.

Mjafton të keni përditësimin e fundit në aplikacion për të zgjedhur mes modeleve që shfaqin kaakteristikat e ditës së të dashuruarëve. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë