Loading…

Informacione të reja për qytetarët, lidhur me rrugën e bllokuar nga aksidenti në magjistralen Prishtinë-Gjilan

  • 16/11/2018 | 20:42

Informacione të reja për qytetarët, lidhur me rrugën e bllokuar nga aksidenti në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Rruga e bllokuar në magjistralen Prishtinë-Gjilan pas aksidentit në Mramor, tani është liruar.


Gazeta Metro mëson se njësite të Policisë janë ende në vendin e ngjarjes, por rruga është e kalueshme për veturat.

Ndryshe, në aksidentin që ka ndodhur mbrëmjen e sotme kanë vdekur 3 persona dhe pesë të tjerë po marrin ndihmë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Në këtë aksident u përfshi edhe ambasadorja turke në Kosovë, Kivilcim Kilic për gjendjen e të cilës po thuhet, se është stabile./gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë